نرم افزار حسابداری فابراد

جامع ترین، ساده ترین، ارزشمند ترین و مطمئن‌ترين نرم افزار حسابداری. نرم‌افزار جامع حسابداري فابراد يكي از جامع‌ترين نرم‌افزارهاي حسابداري براي اصناف و بازاريان عزيز مي‌باشد. اين نرم‌افزار با قابليت‌هاي عملياتي فراوان در امور حسابداري، داراي كامل‌ترين و جامع‌ترين گزارشات مديريتي مي‌باشد كه مي‌تواند نياز هر مديري را در تهيه گزارشات برآورده سازد. اين گزارشات شامل گزارشات آماري، ريالي، تعدادي در سطوح مختلف مشتريان، بانك‌ها، كالاها، اسناد، فاكتورها، چك‌ها و … مي‌باشد

نرم‌افزار جامع حسابداري فابراد به عنوان جامع‌ترين نرم‌افزار حسابداري به زبان ساده در ميان كاربران معروف و مشهور است چرا كه از همان ابتداي توليد اين نرم‌افزار، قصد و نيت بر همين بوده تا بازاريان و اصناف محترم بتوانند به ساده‌ترين شكل ممكن از امكانات و قابليت‌هاي آن بهره‌مند شوند. براي كار با اين نرم‌افزار نيازي به تخصص و تسلط بر امور حسابداري كلاسيك و كامپيوتر نيست. از اين رو تمامي كسبه‌ي محترم مي‌توانند به سادگي آن را بياموزند و با آن به شكلي حرفه‌اي و اثربخش كار كنند

ارزشمندي هر نرم‌افزار را مي‌تواند به تعداد كاربران و مدت زماني كه از آن استفاده مي‌كنند، سنجيد. باعث افتخار و مباهات ماست كه نرم‌افزار جامع حسابداري فابراد توانسته است از سال 1384 تا كنون، يعني بیشتر از 10 سال رضايت مشتريان خود را جذب نمايد و در اين مدت در كنار آن‌ها باشد. ارزشمندي نرم‌افزار حسابداري فابراد از منظر ديگري نيز قابل بررسي و تحليل است. با توجه به سادگي و كارآمدي كه اين نرم‌افزار دارد، بازاريان عزيز براي استفاده از آن نيازي به استخدام حسابدار و صرف هزينه‌هاي پرسنلي ديگر ندارند. فرض را بر اين بگذاريد كه نرم‌افزاري با قيمت ۵۰ هزار تومان تهيه كرده باشيد، اگر قرار بر اين باشد كه براي استفاده از اين نرم‌افزار حسابداري با حقوق حداقلي ماهيانه ۹۰۰ هزار تومان استخدام نماييد، هزينه‌ي كاربري اين نرم‌افزار در سال اول نزديك به ۱۲ ميليون تومان خواهد بود. هزينه‌اي كه نرم‌افزار جامع حسابداري فابراد به هيچ عنوان به كاربران خود تحميل نمي‌كند. از اين رو مي‌توان آن را به عنوان ارزشمندترين نرم‌افزار حسابداري به حساب آورد.

اطمينان به هر نرم‌افزار حسابداري، جزء مهمي از نيازهاي كاربران به حساب مي‌آيد. اگر كاربران نتوانند به محاسبات و دقت عمل نرم‌افزار اطمينان نمايند، در عمل نسبت به آن دلسرد و دلزده خواهند شد و به مرور آن را كنار خواهند گذاشت. گاها پيش مي‌آيد كه افراد در كار با نرم‌افزار حسابداري‌شان به اشتباهات فاحشي از سمت نرم‌افزار برمي‌خورند كه هم به لحاظ حيثيتي و هم به لحاظ خسارات مالي برايشان بسيار گران تمام مي‌شود. از اين رو مي‌توان اطمينان به نرم‌افزار را از منظر مشتريان بسيار مهم دانست. با كمال افتخار به اطلاع شما خواننده محترم مي‌رساند كه در دو دهه فعاليت نرم‌افزار جامع حسابداري فابراد در ميان اصناف، توانسته‌ايم جايگاه مطمئن و اطمينان‌بخشي را براي كاربران عزيز فراهم آوريم. بسياري از اوقات پيش آمده كه كاربران عزيز مجبور شده‌اند كه صورتحساب‌هاي نرم‌افزار خود را با مشتريان خود كه از نرم‌افزارهاي ديگري استفاده مي‌كردند، تطبيق دهند و رفع مغايرت نمايند. در تمامي اين موارد، اين عملكرد نرم‌افزار جامع حسابداري فابراد بوده كه سربلند بيرون آمده و موجب افتخار و مباهات كاربران خود را فراهم ساخته است. كاربران اين نرم‌افزار به دقت محاسبات و صحت گزارشات آن، به اندازه‌اي اطمينان دارند آن‌گونه كه به چشمان خود مطمئن هستند.

شرکت نرم‌افزاری فابراد پیشرو در ارائه راهکارهای نرم‌افزاری مدیریت فروشگاهی (از جمله نرم‌افزار یکپارچه و جامع فروش فروشگاهی، صندوق فروش و نرم‌افزارهای مرتبط با مدیریت فروشگاه)، همواره سعی بر آن دارد تا نیازهای مشتریان خود را در امر تأمین کالا، کنترل موجودی فروشگاه و انبارها، مدیریت کارمندان، مدیریت و جذب مشتریان و ... مرتفع سازد. این شرکت با طراحی و ارائه «سیستم جامع مدیریت فروش فروشگاهی» مشتریان خود را در مدیریت تمامی حوزه‌های فروشگاهی (از جمله فروشگاه‌های مواد غذایی، پوشاک، آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی و ...) همراهی می‌کند. شرکت نرم‌افزاری فابراد فعالیت‌ خود را به صورت پویا در حوزه‌های زیر ادامه می‌دهد: نرم‌افزار جامع مدیریت فروش فروشگاهی، نرم‌افزار انبارداری فروشگاهی، نرم‌افزار فروش فروشگاهی، نرم‌افزار صندوق فروشگاهی (POS)، نرم‌افزار حسابداری، نرم‌افزار خزانه‌داری، نرم‌افزار بازرگانی، نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری، اتوماسیون فروش، اتوماسیون انبارداری و داشبورد اطلاعات مدیریتی فروشگاه.

  امکانات نرم افزار

 • حسابداري – انبار – خريد – فروش – خرده فروشي - عمده فروشي – كنترل نقدينگي و امكان طراحي گزارشات
 • حسابداری غرفه های مشارکتی.
 • سيستم اس ام اس هوشمند مرتبط با حسابها
 • مركز هزينه و مركز پروژه و تفضيلي شناور
 • دارای نسخه تحت وب، قابل نصب بر روی تمامی میزبانان وب
 • تقسيم سود سهامداران چاپ و برگ سهام
 • چاپ ليبل كارت اعتباري ، ليبل قیمت و سريال كالا
 • ارسال و دريافت ديسكت اقساط بدهي
 • ورود و خروج پرسنل به صورت ساعتي
 • دارای قابلیت اتصال به فروشگاه اینترنتی طراحی شده توسط شرکت فابراد

تماس با فابراد


تهران . خیابان ولیعصر . خیابان پیران عقل . ساختمان شماره 4